Aktiviteler

Image placeholder

Akşam Şovları


Amfitiyatroda animasyon gösterileri, profesyonel şovlar ve canlı müzik performansları ile eğlence sizleri bekliyor.

Image placeholder

Çok Amaçlı Salon


10 kişilik kapasiteye sahip olan çok amaçlı salonumuz , Üst düzey toplantıların ve önemli görüşmelerin gerçekleştirilebileceği bu salon; grup, bayi ve firma buluşmalarınız için ideal bir ortam vadediyor. Çok Amaçlı Salonumuz aynı zamanda oldukça ferah bir terasa sahip olma özelliği taşıyor.

Image placeholder

Hamam


Tatilin tatlı yorgunluğunu üzerinizden atmak, stresten arınmak ve huzurlu anlar geçirmek için Alize Hotel olarak misafirlerimize masaj ayrıcalığı sunuyoruz. Profesyonel ve güleryüzlü ekibimizle hak ettiğiniz mutluluk, huzur ve dinginliğe kavuşmanızı sağlıyoruz. Masaj huzur, dinginlik ve sakinlik verir. Ruhu dinlendirir, adeta psikolojik terapidir… Günlük hayatın stresiyle yorulan vücudunuzun ve zihninizin dinlenmesini, stresten arınmasını sağlar. Ayrıca fiziksel iyileştirici gücü de vardır. Masaj sayesinde eklem ve baş ağrıları, burkulmalar, yumuşak doku romatizmaları gibi sorunları ortadan kaldırabilmeniz mümkün.Otelimizin hijyenik ve profesyonel masaj salonlarında huzur ve stresten arınabileceğiniz gibi tatilin tatlı yorgunluğunu da üzerinizden atabilirsiniz.

Image placeholder

Mini Club


Bir yandan tatilde bir parça huzur ve kendinize vakit ayırmak diğer yandan da çocuklarınızın harika zaman geçirmesini mi istiyorsunuz? Alize Kids Club, . 4-12 yaş arası çocuklarınızın yaş gruplarına göre ayrıldığı muhteşem oyun alanında film gösterilerinden toplu oyunlara kadar, geniş ve en güvenli mini club. Profesyonel ekibimiz gün boyu çocuklarınızla birbirinden eğlenceli ve öğretici aktivitelerle vakit geçirirken, siz de tatilinizi doyasıya yaşayacak, akşam yemeğinde birbirinize anlatacağınız birbirinden güzel hikayeleri anlatma yarışına gireceksiniz.

Image placeholder

Fitness


Günümüzde hızla gelişen teknoloji, insan gücüne duyulan gereksinmeyi giderek azaltmış ve bunun sonucu olarak insanın doğal yapısına uymayan bir yaşam biçimi ile birlikte iş ve sosyal çevreden gelen baskılar,stresler, dolaşım ve solunum sistemi hastalıklarını, özellikle gelişmiş ülkelerde başta gelen ölüm nedenleri arasına sokan faktörlerdir. Vücut geliştirererek,Fitness yaparak sağlıklı kalmak ve kas yapmak veya yağdan kurtulmak, kendinizi zinde hissetmeniz için Fitness Center alanımız Zemin katında hizmetinizdedir.

Image placeholder

Animasyon


Gün boyunca Soft animasyon ekibimizle birlikte tatilinizde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Image placeholder

Aktiviteler


Tatiliniz boyunca dilerseniz animasyon ekibimizin düzenleyeceği aktivitelere katılarak eğlenebilir, dilerseniz tenis, bilardo,masa tenisi oynayabilir ya da hamam, sauna, jakuzi ve fitness salonunu kullanarak fit kalmaya devam edebilirsiniz. Tatiliniz boyunca faydalanabileceğiniz otel imkanları aşağıda bilginize sunulmuştur.

Bilardo


Image placeholder

Masa Tenisi


Image placeholder
ÜCRETLİ
Emanet Kasa Masaj, Jakuzi, Tesisten bilgi alınacak Çamaşırhane Hizmetleri ,Tesisten bilgi alınacak Doktor, Tesisten bilgi alınacak Import İçecekler Telefon, Fax
Market Rent A Car Taksi Bölge Turları
ÜCRETSİZ
Hamam(Rezervasyon yapılması gerekir) Sauna(Rezervasyon yapılması gerekir) Fitness Center-10:00&19:30 Minibar(Giriş Günü Kişi Başı Su Konulur) Dart Masa Tenisi
Tenis Bilardo Tv & İnternet Kösesi Wifi